Program

27/10/So15:00

Jitka Šuranská & Petr Uvira (před KD Hlubočky) (!!)

START:
27/10/So15:00

V sobotu 27. 10. 2018 Vás zveme na koncert dua Jitka Šuranská & Petr Uvira.
Místo: náměstí před KD Na Letním – Hlubočky – Mar. Údolí
Vstupné: zdarma
Akce je součástí oslav 100. výročí vzniku ČSR pořádaného obcí Hlubočky.

Houslistka a zpěvačka Jitka Šuranská je bezesporu jednou z největších osobností tuzemské world music, ostatně je držitelkou dvou cen Anděl v této kategorii a na třetí je aktuálně nominována za Beránky a vlky, společný projekt Jitky, Mariana Friedla a dalších, hledající cesty od kořenů k world music.
www.jitkasuranska.cz
Ani kytaristu Petra Uviru není třeba hudebním fajnšmekrům dlouze představovat, kdo byl na koncertě jeho skupiny Ladě ví, že i česká rocková kapela může znít naprosto nekompromisně a přitom originálně. Petra můžete také znát z jeho další kapely Heimat, spolupráce s divadlem Farma v jeskyni, či jako vyhledávaného studiového i koncertního muzikanta, aktuálně jmenujme třeba skupinu Květy nebo písničkářku Cat.

Jitka Šuranská & Petr Uvira (před KD Hlubočky) (!!)

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen