Program

29/05/St17:00

Dětské divadlo Loudadlo s hosty Jů a Hele

START:
29/05/St17:00

Obec Hlubočky Vás zve na dětské divadlo LOUDADLO se hrou Na kouzelném paloučku, kterou hraje skupina zkušených herců spolupracujících s Českou televizí při natáčení pořadu Studio Kamarád.
Zajímavostí jejich unikátních loutkových revue jsou černo-divadelní scény a loutky v nadživotní velikosti, které uvádějí v úžas nejenom děti, ale i dospělé diváky.
Komické dialogy se střídají s písničkami a soutěžemi, kterých se děti samy účastní. Aktivně jsou však do děje zapojeni všichni diváci. Jednotlivá představení trvají cca 60 min. bez přestávky a jako hosté v nich vystoupí i známí kamarádi z televizní obrazovky Jů a Hele. Toto představení sklízí úspěchy nejen u dětí, ale i u dospělých diváků, což potvrzují pořadatelé z celé republiky.
Předprodej: pokladna OU Hlubočky a přímý link: https://www.ticketstream.cz/tsp/ts1website/podnik/kulturni-dum-hlubocky-...
Vstupenky budou v prodeji také přímo před představením v pokladně kulturního domu.

Dětské divadlo Loudadlo s hosty Jů a Hele

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen