Program

07/10/So20:00

Speciální turné INVADER a HEADFIRE

START:
07/10/So20:00

INVADER je česko-slovenská heavy metalová kapela jejíž hudba vychází z odkazů těch nejlepších metalových legend jako Iron Maiden, Judas Priest, Manowar a další. Mají pro Vás přichystanou 2 hodinovou show doplněnou videoprojekcí a leaser show .
​Kapela HEADFIRE ze Znojma je v naší zemi velice uznávaná, bývá označována jako "Motor Heavy Metalová". Uslyšíte český Motörhead a Manowar. Tato kapela Vám dodá do žil pořádný náboj metalu.
Další kapelou jako host vystoupí domácí metalová kapela Perseus je česká speed- heavy metalová kapela pocházející z Olomouce, kterou založil v roce 2009 zpěvák a skladatel Mirek Spilka.
Kapela vydala v roce 2009 první demo s názvem Callibos M.S. a o rok později své kompletní studiové album s názvem Nosferatu(2010). V Nosferatu se odráží prvky mnoha různých žánrů např. POWER/SPEED/MELODY METALU a pod. Začátek akce je ve 20h. vstupné 349kč
pořadí kapel:PERSEUS
HEADFIRE
INVADER

FB událost: www.facebook.com/InvaderHeadfire-TOUR-2017-1959884127627286

Speciální  turné INVADER a HEADFIRE

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen