Program

17/02/Ne17:00

Divadelní hra Hrobka s vyhlídkou

START:
17/02/Ne17:00

Obec Hlubočky a Divadelní spolek Bukovany Vás srdečně zvou na temnou kriminální komedii Hrobka s vyhlídkou britského dramatika Normana Robbinse, která se bude hrát na sále KD Na Letním v Hlubočkách v neděli 17. 2. 2019 od 17 hod.
Děj hry nás zavede do staré ponuré vily v okamžiku, kdy se chystá čtení poslední vůle podivínského boháče Septima Tomba, a scházející se dědicové očekávají rozdělení několika miliónů liber. K jejich překvapení je k projednání závěti přizvána také známá spisovatelka, která dorazí i se svým nesmělým tajemníkem. Jakmile je závěť přečtena, dostanou události nečekaný spád.
Peníze určené dědicům zmizely a nikdo netuší, kde je hledat. A aby toho nebylo málo, dědicové začínají jeden po druhém umírat a jen těžko lze odhadnout, kdo bude další oběť a zda vůbec někdo přežije. A nakonec už není jisté ani to, zda starý pan Tomb skutečně zemřel…
Vstupné: 60,- předprodej: pokladna OU (úřední hodiny) a kancelář KD tel:724521267 od pondělí 4.2.2019. Děti do 6 let v doprovodu rodičů ZDARMA.
Událost na Facebooku
Divadelní spolek Bukovany
Jednu z nejčastěji uváděných her nedávno zesnulého světoznámého autora N. Robbinse uvede Divadelní spolek Bukovany, který byl založen bukovanskými nadšenci v roce 2012 a pokouší se navázat na tradice místního ochotnického života. Hrobka s vyhlídkou je jejich zatím poslední, pátou hrou, kterou úspěšně reprízují již třetím rokem.
Mezi jejich předchozí hry patří např. O lakomé Barce, Lotrando a Zubejda nebo Strašidlo Cantervillské. Soubor hraje zejména v okolních obcích, ale prezentoval se také např. v Ostravě nebo ve slovenských Trenčianských Teplicích. Více informaci o souboru i o uváděné hře najdete na stránkách www.divadlobukovany.cz.

Divadelní hra Hrobka s vyhlídkou

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen