AKTIVITY KLUBY BYLY PŘESUNUTY DO KD Na Letním Hlubočky.

Program

16/07/So09:00

Burácení v Údolí III. ročník

START:
16/07/So09:00

Středomoravský klub automobilistů a motocyklistů Olomouc spolu s obecním úřadem Hlubočky si Vás dovoluje pozvat na Burácení v Údolí – III. ročník. Setkání veteránů, auto i moto a majitelů. (většinou také veteráni)... v Hlubočkách – Mariánském Údolí. Jedná se o jednodenní setkání pro automobily i motocykly do roku výroby 1968.
odkaz na II.ročník 2021 u nás v Hlubočkách. V programu soutěžní 2 jízdy do vrchu Posluchov na časovou přesnost.
www.youtube.com/watch?v=iPLBfHErDz4

Místo: sraz u Kulturního domu Na Letním, Hlubočky – Mariánské Údolí
Program: můžete se těšit na automobilové a motocyklové veterány vyrobené před rokem 1968, kterých bude více než padesát.
Historická vozidla budou vystavena v uzavřeném prostoru parkovišť před KD Na letním a v 10 hodin proběhne start první ze dvou jízd pravidelnosti do vrchu Posluchov.
Nová speciální kategorie – Historická hasičská auta
Jízda veteránu po obci Hlubočky – od 15.00 hod – cíl Domov důchodců na adrese Hrubá Voda 11.
Další info na www.skam.cz
Bohaté pohoštění zajištěno!

Burácení v Údolí III. ročník

Partneři

Statutární město Olomouc Olomoucký kraj Olomoucký deník Nejlepší adresa Flora Olomouc Český rozhlas Olomouc HRADY CZ – letní kulturní festival Identifikační náramky Rádio Haná ROCK MAX Atlant - taxi Vizovické Trkobraní Open Air Festival Trutnov Kulturní akce a Kultura Pepino Rengl plakátovací plochy TataTattoo Premiere Cinemas UPoint Divadlo Tramtarie Laser Arena Olomouc Sázava fest Jsme z Olomouce Stock Amundsen